אודותינו


סוכנות השחקנים שלמה רז

שלמה רז מנהל הסוכנות
שלמה רז

סוכנות השחקנים בניהולו של שלמה רז הוקמה מחדש במטרה לאפשר לכישרונות חדשים להשתלב בתעשיית הסרטים, בארץ וגם בעולם הרחב.

בשנים האחרונות שחקנים צעירים ומוכשרים אינם מצליחים להשתלב בסוכנויות הוותיקות בגלל עומס רב על סוכנויות אלה. בתי הספר למשחק פולטים מאות בוגרים לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה שנותרים ללא יד מכוונת בתעשייה התובענית והטובענית הזאת. אנשים טובים ומוכשרים הולכים לאיבוד ואינם מצליחים אפילו להגיע לאודישנים ולכן גם אינם ממשים את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד משחקנים אלו.

שלמה רז בוגר בית צבי שנת 1987 עובד בתעשייה מיום שסיים את לימודיו שימש במגוון תפקידים על הסט במאי ע.במאי, מפיק בפועל , מנהל הפקה , מנהל לוקיישנים ועוד…אך בעיקר עסק בליהוק ושימש כמלהק הן בסרטים זרים, (ברבים מהסרטים שצולמו בג.ג ) והן בסרטים ישראלים ובפרסומות והיה הבעלים של סוכנות הניצבים הראשונה בישראל אפקט TV שבין היתר יצגה גם שחקנים ופעלולנים.

אין ספק שיש יתרון רב בעובדה שאדם שמכיר כל כך טוב את השטח  יכול לתרום רבות לתהליך הליהוק וההפקה… באתר הנוכחי שהוקם לצרכי הסוכנות כל במאי/ת מלהק/ת יוכלו לצפות בפנים חדשות לצד פנים ותיקות בתחום המשחק, מעבר לקורות החיים והתמונות שמופיעים בכל כרטיס שחקן ישנם קטעי וידאו הלקוחים מעברו המקצועי של השחקן מפרויקטים שונים, ו/ או קטעי וידאו חדשים שהוכנו במיוחד לצורך התצוגה באתר. (המטרה שבסופו של דבר לכל שחקן ושחקנית יהיה סרטון וידאו  סוג של “שואוריל” או סרט קצר ובו קטע משחק של דמות מסרט  מוכר) וכל זאת בכדי לאפשר לאיש המקצוע הגולש באתר להתרשם מיכולותיהם המשחקיות של השחקנים/ות באתר זה… ובתקווה שהחומרים המצולמים אכן יעזרו לבמאי/ית המלהק/ת לבחור את האנשים המתאימים לו ביותר ולהזמינם לאודישנים לתפקידים המתאימים שהליהוק יהיה הטוב והמוצלח ביותר שניתן להשיג….. וכפי שאמר במאי ידוע ” אם יש לי ליהוק נכון כבר הצלחתי ביותר מ 50 אחוז מהסרט….

ליצירת קשר או להצטרפות הינכם מוזמנים ליצור קשר בעמוד ״צור קשר״

או באימייל או בפייסבוק

בהצלחה לכולנו

שלמה רז